Zespoły

V lokata w Janikowie

2018-01-27

10 drużyn rywalizowało w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w kategorii młodzików, który został rozegrany 27 stycznia w Hali Sportowej w Janikowie. Zakończył się on zwycięstwem zespołu Notecianki Pakość, który w finale po rzutach karnych pokonał Spójnia Białe Błota. Zespół trenera Dobka zajął 5 miejsce, wygrywając z BKS Bydgoszcz 1:0.

10 drużyn rywalizowało w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w kategorii młodzików, który został rozegrany 27 stycznia w Hali Sportowej w Janikowie. Zakończył się on zwycięstwem zespołu Notecianki Pakość, który w finale po rzutach karnych pokonał Spójnia Białe Błota. Zespół trenera Dobka zajął 5 miejsce, wygrywając z BKS Bydgoszcz 1:0.
   W fazie eliminacyjnej drużyny rywalizowały w 2 grupach systemem każdy z każdym. Młodzi zawodnicy Skórzewa w grupie zajęli trzecie miejsce.

   Turniej zorganizowano bardzo sprawnie, dużo gry, fajny poziom piłkarski. Zawodnicy Canarinhos mogli się zaprezentować drużyną z województwa kujawsko-pomorskiego. Występ młodych piłkarzy Skórzewa udany, mimo dominacji w niektórych spotkaniach, przy lepszej skuteczności podium było w zasięgu ręki. Poziom drużyn bardzo wyrównany stąd niskie wyniki meczów. Brawa dla zawodników za walkę i zaangażowanie!
   Podziękowania również przybyłym rodzicom za pomoc logistyczną i wsparcie podczas turnieju!

Maciej Dobek & Angel

Wyniki grupowe:
KS Canarinhos Skórzewo – Piast Kołodziejewo   0:0
KS Canarinhos Skórzewo – LKS Ślesin   1:1 (Adamczewski)
KS Canarinhos Skórzewo – Unia Janikowo   0:1
KS Canarinhos Skórzewo – Notecianka Pakość   1:0 (Adamczewski)

Mecz o V miejsce:
KS Canarinhos Skórzewo – BKS Bydgoszcz   1:0 (Brzostowicz)

KS wystąpił w składzie:
Stryjewski, Adamczewski, Gucia, Łakomczyk, Witek, Brzostowicz, Dąbrowski, Pietrykowski

Bramki dla KS-u zdobyli: Adamczewski[2], Brzostowicz

SPONSORZY

© 2012 KS CANARINHOS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Liczba odwiedzin: 346812
projekt i wykonanie: DyalCom