Zespoły

Wyjazdowa porażka juniorów

2017-10-14

Zawodnicy Canarinhos pojechali na mecz do Leszna na mecz z Polonią. Niestety nie będą dobrze wspominać tej wyprawy, bo łatwo przegrali z rywalem.

Pierwsza połowa to błędy w obronie i  łatwe bramki dla gospodarzy, którzy w pierwszej odsłonie strzelili 4 gole. Po przerwie kolejna bramka na 5:0, a potem dobra gra Canarinhos i wiele okazji do zdobycia bramki. Niestety tylko raz trafi Żuraszek.

Wojciech Rybarczyk & Angel

Polonia Leszno - KS Canarinhos Skórzewo   5:1 (4:0)

Porażka z liderem tabeli

2017-10-07

Juniorzy Canarinhos nie sprostali liderowi Ligi Wojewódzkiej i przegrali na własnym boisku z Przemysławem Poznań. Mecz był w miarę wyrównany, ze wskazaniem na gości, a wynik może zbyt wysoki, jednak trzeba przyznać, że przyjezdni wykorzystali błędy gospodarzy i już po pierwszej połowie prowadzili 5:1.

Druga połowa była już bardziej wyrównana z okazjami dla obu zespołów, jednak w tej odsłonie tylko goście strzelili bramkę i wygrali mecz 6:1. Mimo tak wysokiego wyniku jest wiele  pozytywów z gry, a fakt,że zespół ze Skórzewa gra praktycznie rocznikiem 2001 będzie procentował w kolejnych sezonach.

Przed meczem zespół gości przekazał koszulkę swojego Klubu na pomoc dla Joanny Węcławek, co oznacza że kolejny Klub gra dla Asi. Dziękujemy serdecznie!

KS Canarinhos Skórzewo - Przemysław Poznań   1:6 (1:5)

KS wystąpił w składzie:
Barczak, Ładniak, Schumacher, Zalewski, Szymański, Juszczyk, Perz, Pawiński, Malinowski, Uznański, Konopiński / Grali również: Sobala, Tokarek

Remis juniorów

2017-09-16

Juniorzy Canarinhos po trzech zwycięstwach z rzędu gościli w Skórzewie Tarnovię Tarnowo Podgórne. Tabela pokazywała, że raczej gospodarze będą faworytem w tym meczu, jednak boisko zweryfikowało aktualną formę obydwu zespołów.

Wszystko rozstrzygnęło się na placu gry i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Dla młodych piłkarzy KS-u to kolejny zdobyty punkt i trzeba się z niego cieszyć, bo w kolejnych meczach o punkty będzie niezwykle trudno.

KS Canarinhos Skórzewo - Tarnovia Tarnowo Podgórne   0:0

Barczak, Pawiński, Juszczyk, Morkis, Kryger, Perz, Adamczewski, Konopiński, Ładniak, Joachimiak, Czerniak / Grali również: Malinowski, Szymański

Kolejne trzy puntky juniorów

2017-09-10

W kolejnym spotkaniu juniorzy Canarinhos zainkasowali 3 punkty ogrywając Unie Swarzędz.Wyrównane spotkanie w Skórzewie oglądali kibice, jednak to gospodarze strzelili o jedną bramkę więcej.

W pierwszej połowie po ładnej akcji Pawiński strzelił gola.W drugich 45 minutach gapiostwo obrony gości wykorzystał Malinowski. Gdy wydawało się, że spokojnie gospodarze dograją mecz do końca to goście w 90 minucie zdobyli bramkę na 2:1.Wynik jednak nie zmienił się i trzy punkty zostały w Skórzewie.

KS Canarinhos Skórzewo - Unia Swarzędz   2:1 (1:0)

Sobala,Zalewski, Ładniak, Juszczyk, Morkis, Kryger, Perz, Joachimiak, Czerniak, Malinowski, Pawiński / Grali również: Uznański, Chudziak

Bramki dla KS-u zdobyli: Pawiński, Malinowski

Gramy razem dla Asi!

2017-09-10

Wychowanka Canarinhos Skórzewo, była podopieczna trenera Zbyszka Huchwajdy i asystenta Wojciecha Rybarczyka, a obecnie Reprezentantka Polski U17 potrzebuje pomocy, gdyż doznała poważnej kontuzji! Klub ze Skórzewa włącza się w pomoc, liczymy, że wszyscy zawodnicy, rodzice i sympatycy klubu również dołączą do pomocy - Gramy razem dla Asi!

Wychowanka Canarinhos Skórzewo, była podopieczna trenera  Zbyszka Huchwajdy i asystenta Wojciecha Rybarczyka, a obecnie Reprezentantka Polski U17 potrzebuje pomocy, gdyż doznała poważnej kontuzji! Klub ze Skórzewa włącza się w pomoc, liczymy, że wszyscy zawodnicy, rodzice i sympatycy klubu również dołączą do pomocy - Gramy razem dla Asi!

Przekonujące zwycięstwa juniorów

2017-09-02

Do Skórzewa na mecz Ligi Wojewódzkiej przyjechała wyżej notowana Warta Śrem. Gospodarze od pierwszej minuty mieli optyczną przewagę i utrzymali ją do ostatniego gwizdka sędziego.

Już w 4minucie Juszczyk strzelił pierwszą bramkę po zagraniu Konopińskiego. Mecz był wyrównany, jednak to gospodarze groźniej atakowali i w 40 minucie dobre zagranie Perza na bramkę zamienił Kurcewicz.
   Po zmianie stron nic się nie zmieniło, poza wynikiem. W 54 minucie Myszczyszyn strzelił z karnego, a Konopiński dołożył dwa trafienia. Warta odpowiedziała golem w końcówce meczu.
   Dobre spotkanie rozegrali juniorzy, po wygranej w Kaliszu mają 6 punktów i wydostali się ze strefy spadkowej w tabeli.

KS Canarinhos Skórzewo - Warta Śrem   5:1 (2:0)

Sobala, Zalewski, Juszczyk, Morkis, Kryger, Kurcewicz, Myszczyszyn, Perz, Adamczewski, Konopiński, Joachimiak / Grali również: Szymański, Lemke, Malinowski, Czerniak

Bramki dla KS-u zdobyli: Juszczyk, Kurcewicz, Myszczyszyn, Konopiński[2]

Pierwsze punkty juniorów

2017-08-27

Po dwóch przegranych meczach juniorzy Canarinhos pojechali do Kalisza na mecz z tamtejszą Calisią. Oba zespoły nie zdobyły jeszcze punktów w tym sezonie, więc mecz był bardzo ważny dla obu drużyn.

Mimo osłabień kadrowych w 10 minucie Juszczyk strzelił bramkę na 1:0, a kilka minut później Kurcewicz podwyższył na 2:0. Niestety już chwilę później gospodarze strzelili bramkę kontaktową, a w 35 minucie był już remis. W przerwie padły mocne słowa w szatni i można powiedzieć, że zawodnicy wyszli na drugą połowę jeszcze bardziej zmotywowani. W 55min Konopiński  strzelił ładną bramkę z ok. 25 metrów, w 62 minucie Kurcewicz strzelił na 4:2, a wynik meczu w 77 minucie ustalił Juszczyk w sytuacji sam na sam z bramkarzem, kiedy zdobywa piątą bramkę dla Skórzewa.
   Dobre spotkanie zagrali juniorzy KS-u szczególnie w drugiej połowie, więc liczymy, że w kolejnym meczach zaprezentują się podobnie.

Calisia 14 Kalisz - KS Canarinhos Skórzewo   2:5 (2:2)

Sobala, Szymański, Joachimiak, Czerniak, Ładniak, Juszczyk, Kryger, Perz, Morkis, Konopiński, Kurcewicz / Grał również: Lemke

Bramki dla KS-u zdobyli: Juszczyk[2], Kurcewicz[2], Konopiński

Z nieba do piekła

2017-08-20

W minioną niedzielę juniorzy Canarinhos rozegrali swój pierwszy mecz ligowy, goszcząc w Skórzewie Centre 1946 Ostrów Wlkp. Wielkim znakiem zapytania jest drużyna Skórzewa, gdyż po roszadach w klubie zagra w Lidze Wojewódzkiej Juniora Starszego, a w szeregach KS-u w pierwszym spotkaniu grali w większości zawodnicy 2 lata młodsi.

Prosto z autokaru podopieczni trenera Kaliszana wyszli na boisko, gdyż wrócili ze zgrupowania. Od pierwszych minut gospodarze uzyskali przewagę i stwarzali sobie dobre okazje do zdobycia bramki. W 5 minucie bramkę strzelił Juszczyk, po podaniu Konopińskiego. Po tym golu było widać chęć gry u zawodników i w 25 minucie najmłodszy na boisku - Kryger pakuje z bliska piłkę do bramki. W pierwszej połowie zawodnicy Skórzewa mieli jeszcze kilka znakomitych okazji do zdobycia gola, jednak pudłowali, co wykorzystała drużyna gości i po jednej z nielicznych akcji strzeliła gola kontaktowego.
   Druga odsłona to koncert gry w ofensywie i kolejne bramki. Na 3:1 strzelił Laskowski, który wykorzystał dobre podanie ze środka pola. Czwartą bramkę strzelił Żuraszek, po błędzie bramkarza, a ozdobą spotkania była piąta bramka, którą strzelił ponownie Laskowski. Na nieszczęście Canarinhos od tego momentu gospodarze przestali grać, widać było zmęczenie oraz brak doświadczenia i ogarnia na takim poziomie. W ostatnich 20 minutach stracili pięć bramek i przegrali wygrany mecz.
   Zimny prysznic się przyda jednak pozostanie żal, bo mecz był zdecydowanie do wygrania.

KS Canarinhos Skórzewo - Centra 1946 Ostrów Wlkp.   5:6 (2:1)

Barczak, Zalewski, Czerniak, Joachimiak, Perz, Konopiński, Przygodzki, Myszczyszyn, Kryger, Juszczyk, Żuraszek / Grali również: Laskowski, Adamczewski, Szymański

Bramki dla KS-u zdobyli: Laskowski[2], Juszczyk, Żuraszek, Kryger