Seniorzy

Terminarz

Kolejka
Data
Drużyna
Wynik
Drużyna
1
..
Orzeł Granowo
:
KS Canarinhos Skórzewo
1
13:00 19.08.2017
NAP Nowy Tomyśl
1:2
LZS Wronczyn
1
15:30 19.08.2017
NKS Niepruszewo
0:3
LZS Wąsowo
zobacz

KS wystąpił w składzie:

.

Bramki dla KS-u zdobyli:

walkower

1
16:00 19.08.2017
Promień Opalenica
0:0
Inter Zdrój
1
16:00 19.08.2017
Wicher Strzyżewo
1:0
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
1
11:00 20.08.2017
Szturm Junikowo Poznań
0:2
Huragan Michorzewo
1
17:30 30.08.2017
Las Puszczykowo
1:3
KS 1920 Mosina
2
16:00 26.08.2017
Wicher Strzyżewo
3:2
Szturm Junikowo Poznań
2
16:00 26.08.2017
Las Puszczykowo
1:0
Inter Zdrój
2
16:00 26.08.2017
KS 1920 Mosina
3:0
Orzeł Granowo
zobacz

KS wystąpił w składzie:

.

Bramki dla KS-u zdobyli:

walkower

2
16:00 27.08.2017
Huragan Michorzewo
2:2
Promień Opalenica
2
17:00 27.08.2017
KS Canarinhos Skórzewo
3:4
NKS Niepruszewo
2
16:00 27.08.2017
LZS Wąsowo
3:3
NAP Nowy Tomyśl
2
15:00 27.08.2017
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
0:6
LZS Wronczyn
3
17:00 02.09.2017
LZS Wronczyn
3:1
LZS Wąsowo
3
17:00 02.09.2017
NAP Nowy Tomyśl
3:2
KS Canarinhos Skórzewo
3
15:30 02.09.2017
NKS Niepruszewo
5:1
KS 1920 Mosina
3
16:00 02.09.2017
Las Puszczykowo
1:5
Huragan Michorzewo
3
16:00 02.09.2017
Promień Opalenica
2:3
Wicher Strzyżewo
3
15:00 03.09.2017
Orzeł Granowo
1:0
Inter Zdrój
3
11:00 03.09.2017
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
1:2
Szturm Junikowo Poznań
4
16:00 09.09.2017
Wicher Strzyżewo
3:1
Las Puszczykowo
4
16:00 09.09.2017
Inter Zdrój
3:3
NKS Niepruszewo
4
16:00 09.09.2017
KS 1920 Mosina
4:0
NAP Nowy Tomyśl
4
11:00 10.09.2017
Szturm Junikowo Poznań
4:1
Promień Opalenica
4
16:00 10.09.2017
Huragan Michorzewo
0:0
Orzeł Granowo
4
16:00 10.09.2017
KS Canarinhos Skórzewo
3:3
LZS Wronczyn
4
11:00 10.09.2017
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
2:3
LZS Wąsowo
5
16:00 16.09.2017
LZS Wronczyn
3:1
KS 1920 Mosina
5
16:00 16.09.2017
NAP Nowy Tomyśl
1:1
Inter Zdrój
5
15:30 16.09.2017
NKS Niepruszewo
5:1
Huragan Michorzewo
5
16:00 16.09.2017
Las Puszczykowo
2:1
Szturm Junikowo Poznań
5
16:00 16.09.2017
Promień Opalenica
5:0
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
5
14:00 17.09.2017
LZS Wąsowo
2:1
KS Canarinhos Skórzewo
5
15:00 17.09.2017
Orzeł Granowo
8:1
Wicher Strzyżewo
6
16:00 23.09.2017
Promień Opalenica
4:1
Las Puszczykowo
6
16:00 23.09.2017
Wicher Strzyżewo
3:0
NKS Niepruszewo
6
16:00 23.09.2017
KS 1920 Mosina
12:2
LZS Wąsowo
6
11:00 24.09.2017
Szturm Junikowo Poznań
0:3
Orzeł Granowo
6
16:00 24.09.2017
Huragan Michorzewo
2:0
NAP Nowy Tomyśl
6
15:00 24.09.2017
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
0:2
KS Canarinhos Skórzewo
6
12:00 19.11.2017
Inter Zdrój
:
LZS Wronczyn
7
16:00 30.09.2017
KS Canarinhos Skórzewo
3:0
KS 1920 Mosina
zobacz

KS wystąpił w składzie:

.

Bramki dla KS-u zdobyli:

Dłużniewski, Jensen[2]

7
16:00 30.09.2017
LZS Wronczyn
3:2
Huragan Michorzewo
7
16:00 30.09.2017
NAP Nowy Tomyśl
1:1
Wicher Strzyżewo
7
15:30 30.09.2017
NKS Niepruszewo
1:0
Szturm Junikowo Poznań
7
16:00 30.09.2017
Las Puszczykowo
1:1
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
7
14:00 01.10.2017
LZS Wąsowo
2:6
Inter Zdrój
7
15:00 01.10.2017
Orzeł Granowo
3:0
Promień Opalenica
8
16:00 07.10.2017
Las Puszczykowo
1:4
Orzeł Granowo
8
16:00 07.10.2017
Promień Opalenica
1:1
NKS Niepruszewo
8
16:00 07.10.2017
Wicher Strzyżewo
0:5
LZS Wronczyn
8
16:00 07.10.2017
Inter Zdrój
0:3
KS Canarinhos Skórzewo
8
11:00 08.10.2017
Szturm Junikowo Poznań
5:2
NAP Nowy Tomyśl
8
15:00 08.10.2017
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
0:4
KS 1920 Mosina
8
15:00 08.10.2017
Huragan Michorzewo
6:0
LZS Wąsowo
9
15:30 14.10.2017
NKS Niepruszewo
3:0
Las Puszczykowo
9
15:00 14.10.2017
NAP Nowy Tomyśl
2:1
Promień Opalenica
9
15:30 14.10.2017
LZS Wronczyn
2:4
Szturm Junikowo Poznań
9
16:00 14.10.2017
KS Canarinhos Skórzewo
2:1
Huragan Michorzewo
zobacz

KS wystąpił w składzie:

.

Bramki dla KS-u zdobyli:

Promiński, Przygodzki

9
14.10.2017
KS 1920 Mosina
2:0
Inter Zdrój
9
15:00 15.10.2017
Orzeł Granowo
2:2
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
9
14:00 15.10.2017
LZS Wąsowo
4:2
Wicher Strzyżewo
10
15:00 21.10.2017
Wicher Strzyżewo
:
KS Canarinhos Skórzewo
10
15:00 21.10.2017
Promień Opalenica
:
LZS Wronczyn
10
15:00 21.10.2017
Las Puszczykowo
:
NAP Nowy Tomyśl
10
15:00 22.10.2017
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
:
Inter Zdrój
10
14:00 22.10.2017
Huragan Michorzewo
:
KS 1920 Mosina
10
11:00 22.10.2017
Szturm Junikowo Poznań
:
LZS Wąsowo
10
15:00 22.10.2017
Orzeł Granowo
:
NKS Niepruszewo
11
15:30 28.10.2017
NKS Niepruszewo
:
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
11
15:00 28.10.2017
NAP Nowy Tomyśl
:
Orzeł Granowo
11
15:00 28.10.2017
LZS Wronczyn
:
Las Puszczykowo
11
15:00 28.10.2017
KS Canarinhos Skórzewo
:
Szturm Junikowo Poznań
11
28.10.2017
KS 1920 Mosina
:
Wicher Strzyżewo
11
15:00 28.10.2017
Inter Zdrój
:
Huragan Michorzewo
11
14:00 29.10.2017
LZS Wąsowo
:
Promień Opalenica
12
14:00 04.11.2017
Wicher Strzyżewo
:
Inter Zdrój
12
14:00 04.11.2017
Promień Opalenica
:
KS Canarinhos Skórzewo
12
14:00 04.11.2017
Las Puszczykowo
:
LZS Wąsowo
12
15:30 04.11.2017
NKS Niepruszewo
:
NAP Nowy Tomyśl
12
14:00 05.11.2017
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
:
Huragan Michorzewo
12
11:00 05.11.2017
Szturm Junikowo Poznań
:
KS 1920 Mosina
12
15:00 05.11.2017
Orzeł Granowo
:
LZS Wronczyn
13
13:30 11.11.2017
LZS Wronczyn
:
NKS Niepruszewo
13
13:00 11.11.2017
LZS Wąsowo
:
Orzeł Granowo
13
13:00 11.11.2017
KS Canarinhos Skórzewo
:
Las Puszczykowo
13
11.11.2017
KS 1920 Mosina
:
Promień Opalenica
13
13:30 11.11.2017
Inter Zdrój
:
Szturm Junikowo Poznań
13
14:00 11.11.2017
Huragan Michorzewo
:
Wicher Strzyżewo
13
10:00 12.11.2017
NAP Nowy Tomyśl
:
LSS Gminy Grodzisk Wlkp.

SPONSORZY

© 2012 KS CANARINHOS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Liczba odwiedzin: 323972
projekt i wykonanie: DyalCom