Trenerzy

Sławomir Kurpiewski

Koordynator grup młodzieżowych

Tel: 502 327 700
E-mail: s-kurpiewski@tlen.pl

Norbert Tyrajski

Trener bramkarzy

Tel: 601 800 852
E-mail: norbas33@poczta.onet.pl

Arkadiusz Kaliszan

Trener seniorów oraz juniorów

Tel: 692 327 884
E-mail: arek.kaliszan@op.pl

Wojciech Rybarczyk

Kierownik seniorów i juniorów

Tel: 692 047 823
E-mail: wojciech.rybarczyk@sot.pl

Maciej Dobek

Trener r. 2003/2004 oraz r. 2005

Tel: 668 247 622
E-mail: m.dobek@onet.pl

Michał Anioła

Trener r. 2006 A

Tel: 604 322 083
E-mail: michuangel@interia.pl

Konrad Miernik

Asystent trenera r. 2006 A

Tel: 693 559 727
E-mail: konradm1971@gmail.com

Jakub Kaliszan

Trener r. 2006 B

Tel: 793 060 509
E-mail: jakubkaliszan@gmail.com

Dawid Dłużniewski

Trener r. 2007

Tel: 533 900 354
E-mail: dawiddluzniewski@gmail.com

Mariusz Matouszek

Trener r. 2008

Tel: 609 073 152
E-mail: mariusz_matouszek@onet.eu

Maciej Matouszek

Trener r. 2009

Tel: 794 023 196
E-mail: maciej.matouszek@gmail.com

Marcin Pawlak

Trener r. 2011

Tel: 600 856 551
E-mail: marcinho9555@gmail.com

Adam Baranowski

Trener r. 2012

Tel: 533 909 959
E-mail: abaranowski92@gmail.com

SPONSORZY

© 2012 KS CANARINHOS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Liczba odwiedzin: 323972
projekt i wykonanie: DyalCom